Strona główna » Jakie zalety mają drony DJ Mavic Mini?

Jakie zalety mają drony DJ Mavic Mini?

Wielkością nie odbiega od typowego smartfona, a więc z łatwością zmieścimy go w ręce. Mowa o dronie DJI Mavic Mini, ale czy jego atuty kończą się na niewielkich rozmiarach? Zapraszamy do przeglądu najważniejszych zalet tego latającego cudeńka.

Maluch, a tyle potrafi

Drona DJI Mavic Mini rozsławiły naprawdę niewielkie rozmiary. Pomniejszony format wpływa na szereg innych właściwości tego bezzałogowego statku powietrznego. Jednak mimo mikrej postury DJI Mavic Mini zaskakuje swoimi możliwościami.

Oto zalety bohatera naszego wpisu:

  • lekka waga – wraz z niewielkimi rozmiarami otrzymujemy sprzęt ważący 249 g;
  • kompatybilność – ramiona złożymy w prosty sposób, a skrzydła odkręcimy dołączonym śrubokrętem;
  • 30 minut lotu – to naprawdę imponujący czas zapewniony przez lekką baterię litowo-jonową i wspominaną już lekką wagę drona;
  • zasięg transmisji do 2 km – pozwala na zdobycie ujęć z całkiem niemałego obszaru;
  • precyzyjny zawis i stabilizacja lotu – odpowiadają za nie czujniki skierowane w dół oraz trójosiowy gimbal, DJI Mavic Mini doskonale sobie radzi na wietrze do 8 m/s;
  • wysoka jakość ujęć – zarówno zdjęć, jak i filmów, wyposażono go w matrycę 12 MP i możliwość nagrywania w rozdzielczości 2,7 K;
  • tryb automatyczny i manualny – pozwala na wybór najbardziej odpowiadającego rozwiązania.

Dlaczego dron DJI Mavic Mini to dobry wybór?

Lista zalet pokazuje, że DJI Mavic Mini to urządzenie choć niewielkie, to niesamowicie sprytne. Z tego powodu będzie z niego zadowolona większość osób. Polecamy go zwłaszcza początkującym użytkownikom.

Zanim staniemy się posiadaczami własnego, to skorzystajmy z oferty wypożyczalni. Wypożyczenia drona tego typu to doskonała okazja, by poznać jego obsługę. Jest ona naprawdę intuicyjna i gwarantuje świetne efekty już po pierwszych lotach. DJI Mavic Mini wykorzystuje technologię transmisji Wi-FI i pracuje w 4 trybach. Producent zadbał także o tak lubiany efekt płynnego ujęcia. Domyślna wysokość jego lotu to 120 m, a to sprawia, że zyskamy zdjęcia lub filmy z naprawdę niecodziennej perspektywy.

Warto w tym momencie przypomnieć, dlaczego mała waga DJI Mavica Mini jest tak istotna – otóż dzięki temu może nam on towarzyszyć dosłownie zawsze i wszędzie. Docenią go więc osoby dużo podróżujące, a przecież obecnie dron stanowi niezbędne wyposażenie wakacyjnych wyjazdów. DJI Mavic Mini nie zajmie wiele miejsca ani nie przeciąży naszych bagaży, ale sprawi, że nasze domowe archiwum wzbogaci się o naprawdę oryginalną pamiątkę. Wraz z dronem z wypożyczalni utrwalimy także rodzinne uroczystości i krótsze wycieczki. Aplikacje współpracujące z DJI Mavicem Mini zapewniają prostą edycję nagrań. Oprogramowanie drona zapisuje zdjęcia w popularnym formacie JPEG.

Niewielkie rozmiary DJI Mavica Mini ułatwią nam nie tylko jego transport, ale też robienie ujęć. Po prostu tak mały dron zapewnia operatorowi większą dyskrecję i nie krępuje reszty towarzystwa. Jednak pamiętajmy, abyśmy my sami także poszanowali prywatność innych osób.

zdjęcie

Scroll Up